Новини

МОЗ у 2021 році планує реалізувати більше 30 цифрових проектів

"Весь 2020 рік ми працювали над підготовкою до реалізації цих проектів. В першу чергу, хочемо впровадити електронний кабінет пацієнта, в тому числі з інтеграцією в портал" Дія ". Наступне - медичні висновки, в першу чергу е-лікарняні. Ми в 2021 році хочемо позбутися паперових лікарняних. Першими е-рецепти впроваджуються на інсуліни, наркотичні препарати і поступово на інші рецептурні препарати ", - сказав він.
За словами міністра, планується також запровадити план лікування і модуль чутливих даних. "План лікування - модуль, який дозволить лікарю зробити всі необхідні призначення і спростить контроль виконання цих призначень. Модуль чутливих даних забезпечить введення електронних медичних записів з ВІЛ / СНІД та розладів психіки", - сказав Степанов.
Крім того, ведеться розробка системи управління лексредства і медвиробами.
"Ми хочемо, щоб це була єдина електронна система, яка дозволить контролювати залишки препаратів в медустановах. Також є плани по інтеграції системи з іншими державними електронними системами і реєстрами. Гостро стоїть питання функціоналу верифікації даних, їх безпеки", - додав він.